Bissell Čistiaci prípravok Natural Multi-Surface 1L 3096

Čistiaci prípravok na podlahy BISSELL® Natural Multi-Surface je jedným z našich najlepších čistiacich prípravkov na tvrdé povrchy, navrhnutých na čistenie VŠETKÝCH nepriepustných tvrdých podláh a kobercov*.
Skladom
Kód: 1100022715
€19

Čistiaci prípravok na podlahy BISSELL® Natural Multi-Surface je jedným z našich najlepších čistiacich prípravkov na tvrdé povrchy, navrhnutý na čistenie VŠETKÝCH nepriepustných tvrdých podláh a kobercov*.

Odstraňuje každodenné nečistoty a zanecháva podlahy čisté a osviežené. Navyše jeho zloženie, ktoré je ekologicky šetrné, neobsahuje ťažké kovy, fosfáty ani farbivá – nezanecháva za sebou žiadne škodlivé zvyšky, a to všetko pri dôkladnej práci, aby sa obnovil prirodzený lesk vašej podlahy.

*Koberce iba pre stroje CrossWave® Čistiaci prípravok na podlahy BISSELL® Natural Multi-Surface pre stroje BISSELL CrossWave, SpinWave a HydroWave™. Vysoký čistiaci prírodný účinok s rastlinnými zložkami, bezpečný pre domáce zvieratá aj rodinu* *pri použití podľa pokynov Biologicky odbúrateľný prípravok a 100% recyklovateľná plastová fľaša Vôňa čerstvých kvetov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu