NÁŠ PRÍBEH

O spoločnosti BISSELL

OD NAŠEJ RODINY K TEJ VAŠEJ

BISSELL je rodinná firma, ktorá je už po päť generácií jednotkou v starostlivosti o podlahy. Sme odhodlaní skúmať a spoznávať životný štýl a upratovacie zvyklosti našich zákazníkov. BISSELL vyvíja múdre, inovatívne a pritom praktické riešenia na upratovanie domácnosti, ktoré sú inšpirované skutočným životom. Distribútori spoločnosti BISSELL sú odhodlaní poskytovať prvotriedne služby, pretože sú rovnako vášnivo oddaní svojej práci ako my. To je tradícia, inovácia a vášeň. To je naša minulosť, prítomnosť aj budúcnosť.

 

 

UDRŽUJEME DOMÁCNOSTI

PERFEKTNĚ ČISTÉ UŽ OD ROKU 1876

BISSELL udržuje domácnosti čisté a bez škvrnky už takmer 150 rokov. V roku 1876 vlastnili Melville a Anna Bissellovi obchod s riadom, v ktorom sa každodenne vyskytoval prach a črepy. A tak Melville vyvinul mechanický zametač na koberce, ktorým udržiaval svoju predajňu vždy čistú a upratanú. Zametač bol tak účinný, že sa jeho sláva rýchlo šírila, dopyt rástol a firma BISSELL čoskoro predávala oveľa viac mechanických zametačov na koberce ako šálok a tanierikov, cez 1 000 denne.

Keď Melville BISSELL v roku 1889 zomrel, nastúpila do vedenia podniku jeho žena Anna a stala sa prvou riaditeľkou podniku v USA. Urputne bránila patenty spoločnosti a úspešne predávala mechanické zametače na koberce po celej Severnej Amerike a Európe. Firma BISSELL dokonca získala na konci 90. rokov 19. storočia kráľovský dekrét na dodávky mechanických zametačov na koberce pre kráľovnú Viktóriu. V kráľovskom dekréte bolo uvedené, že kráľovské paláce majú byť upratované mechanickým zametačom BISSELL („BISSELLované“) každý týždeň.

 

ŠAMPÓN...NA KOBERCE

 V roku 1956 sme predstavili ručný tepovač kobercov, ktorý oslobodil človeka od ručného drhnutia kobercov v kľaku. A ku koncu 60. rokov 20. storočia sme hľadali riešenie pre všetky druhy podláh. Chceli sme, aby bolo upratovanie podláh účinnejšie a oveľa menej namáhavé. Najprv sme predstavili kombinovaný vysávač/čistič podlahy, suchý práškový šampón a aplikátor. Zároveň sme predstavili zametač Gemini – prvý mechanický zametač s dvoma kefami. 

UPRATOVACÍ STROJ BIG GREEN

 V roku 1979 sme predstavili prvý stroj BISSELL na hĺbkové čistenie kobercov. S vlastnou nezávislou nádržou na vodu bolo zrazu čistenie kobercov pohodlnejšie a oveľa účinnejšie. Neskôr sme vyrobili BISSELL Big Green Clean Machine®, ktorý prináša profesionálne výsledky čistenia kobercov aj bez najímania špecializovanej firmy. V 90. rokoch sme predstavili PowerGroom®. Prvý tyčový vysávač značky BISSELL, ktorý robil svojmu menu skutočnú česť. 

NAJLEPŠIA STAROSTLIVOSŤ O MAZLIEČKY – DOMÁCI BLAHOBYT

Domáci miláčikovia bývajú často súčasťou rodiny, ale výskum nám ukázal, že upratovanie s nimi spojené býva často dôvodom, prečo sa ľudia rozhodnú proti zvieraťu v domácnosti alebo dokonca pre ich odovzdanie na adopciu.

V roku 2005 sme preto predstavili SpotBot®, náš prvý prenosný hĺbkový čistič navrhnutý špeciálne na upratovanie po domácich maznáčikoch.

Pod vedením Cathy BISSELL (majiteľky troch čiernych labradorov) sme pokračovali v podpore komunity vlastníkov domácich zvierat formou príspevkov na zvieraciu charitu v USA. V roku 2011 založila nadáciu BISSELL Pet Foundation, neziskovú organizáciu pomáhajúcu strateným, týraným, zanedbávaným a opusteným domácim zvieratám zhromažďovaním finančných prostriedkov predajom produktov BISSELL pre domácich miláčikov.

Od svojho založenia vybrala nadácia BISSELL Pet Foundation viac ako 500 000 USD pre viac ako 375 organizácií v 43 štátoch. Sme plne odhodlaní pomáhať zvieratám nájsť nový domov. Našim cieľom je vybrať ročne 250 000 USD predajom produktov pre domácich miláčikov na podporu nadácie, ktorá zachraňuje životy zvierat. Tiež ukazujeme zákazníkom BISSELLu, že so správnymi upratovacími prostriedkami sa nemusí sústrediť na nič iné ako na radosť a priateľstvo svojich chlpatých kamarátov. 

Teraz späť k hĺbkovému čisteniu

K dnešnému dňu je BISSELL stále rodinnou firmou, ktorej vášňou je pomáhať domácnostiam s účinným a ľahkým upratovaním, aby ste mohli odložiť vysávač, užívať si radosť života a vracať sa do dôkladne uprataného domova. Celkovo vzaté, či už je to detská výživa alebo červené víno, blato alebo čokoláda, zvieracie chlpy, sme tu, aby sme Vám pomohli v sekunde odstrániť neporiadok.

Späť do obchodu