Bissell Čistiaci prípravok Oxygen Boost - SpotClean 1134N

Čistiaci prostriedok BISSELL novej generácie preniká svojim účinkom do hĺbky, aby dokonale odstraňoval škvrny a znovu oživil koberce.
Skladom
Kód: 1100022716
€19
Kategória: Príslušenstvo a čistiace prostriedky
Kód produktu: 1134N
Vhodné pre: SpotClean Pro 1558N, SpotClean Professional 15589
Typ podlahy: Koberce a rohože
Šírka výrobku: 12 cm
Hĺbka výrobku: 7 cm
Výška výrobku: 23,8 cm
Objem: 1 l
Hmotnosť výrobku: 1,1 kg

Čistiaci prostriedok BISSELL novej generácie – preniká svojim účinkom do hĺbky, aby dokonale odstraňoval škvrny a znovu oživil koberce. Vďaka intenzívnemu pôsobeniu kyslíka preniká tento čistiaci prostriedok BISSELL skutočne do hĺbky, aby úplne odstránil škvrny a oživil každý vlas koberca; dokonca ani problematické a odolné škvrny ako sú tie od červeného vína, kávy, koly alebo ovocného džúsu nemajú šancu.

Oxygen Boost je určený na dosiahnutie veľmi dobrých až profesionálnych výsledkov, najmä v spojení so zariadeniami SpotClean, môže však byť použitý aj v klasickom čističi kobercov Oxy Power alebo ako prípravok na predpieranie bielej bielizne, aby sa zvýšil účinok pracieho prášku. Nepoužívajte ho na čistenie zamatu, ženiliek, hodvábu, Dralonu a kože. Prípravok na čistenie kobercov a odstraňovanie škvŕn BISSELL SpotClean Oxygen Boost (1 l) Natrvalo odstraňuje odolné škvrny od rôznych tekutín vrátane červeného vína, koly, oleja, tuku a ďalších Môže byť aplikovaný priamo na škvrny na koberci alebo v predpierke v práčke Tento výrobok je vhodný na použitie spolu s prenosnými čističmi BISSELL Spotclean.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu