Bissell MultiClean Wet & Dry Drum - 23L 2026M

Vysávač BISSELL ® MultiClean ™ 23L Wet & Dry je nekompromisný, so silným motorom 1500 W je vhodný pre mokré aj suché vysávanie - v interiéri aj exteriéri.
Skladom
Kód: 1100022737
€243,95
Kategória: Produkty
Kód produktu: 2026M
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy, Koberce a rohože, Čalúnenie a interiéry vozidiel, Všetky typy podláh
Hlučnosť: 85 dB
Typ napájania: S káblom
Umývateľné filtre: ANO

Vysávač BISSELL ® MultiClean ™ 23L Wet & Dry je nekompromisný, so silným motorom 1500 W je vhodný pre mokré aj suché vysávanie - v interiéri aj exteriéri. Ideálne pre rodiny a osoby žijúce aktívnym životným štýlom. MultiClean ponúka skutočnú všestrannosť, vyčistí všetky typy vozidiel, prívesov, lodí, garáží aj dielní. Blato, piesok a štrk sú rýchlo odstránené, zatiaľ čo v režime fukár môže byť použitý na odpratanie nečistôt a čistenie chodníkov, verand a vchodov.

S nádobou na nečistoty s objemom 23 l môže byť ľahko uprataný celý dom aj jeho exteriér. S rozmanitou sadou špeciálnych nástavcov je vysávač MultiClean Wet & Dry navrhnutý na jednoduché upratovanie vozidiel, lodí, garáží, suterénov, ale aj domácností.

Či už sa chystáte upratať mokré alebo suché nečistoty, vysávač MultiClean Wet & Dry má všetko potrebné na to, aby to zvládol.

  • Pohodlný bubnový vysávač pre dom aj jeho okolie: mokrým aj suchým vysávaním dokáže odstrániť akýkoľvek druh nečistôt
  • Výkonný 1500W motor zaisťuje intenzívne sanie aj vyfukovanie
  • Špeciálne nástavce pre dokonalé vyčistenie vozidiel, garáží a ďalších ťažko prístupných miest
  • Režim fukára je vhodný na odstránenie nečistôt z verand a z okolia vstupných dverí
  • Kombinovaný nadstavec na podlahy – skvelý na koberce a tvrdé podlahy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu