Bissell Pet Hair Eraser LI-ION 14.4V 2278N

Ručný vysávač PET HAIR ERASER LI-ION 14.4V uľahčuje upratovanie neporiadku ihneď po jeho vzniku. Vďaka výkonnej 14,4 V lítium iónovej batérii vyvíja tento príručný vysávač silné sanie a má dlhú prevádzkovú výdrž.
Skladom
Kód: 1100022702
€219,95
Kategória: Produkty
Kód produktu: 2278N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Parkety, Drevené a laminátové podlahy, Koberce a rohože, Čalúnenie a interiéry vozidiel, Všetky typy podláh
Šírka výrobku: 14,3 cm
Battery Voltage: 14,4 volt
Doba nabíjania: 8 h
Hlučnosť: 68 dB
Kapacita nádrže na nečistoty: 650 ml
Typ batérie: Lithium-Ion
Typ napájania: Aku

Ručný vysávač BISSELL PET HAIR ERASER LI-ION 14.4V 2278N je ergonomicky navrhnutý tak, aby pekne sedel v ruke a oslobodil vás pri upratovaní od zamotávania káblov. Ľahko kĺže po povrchu a dostane sa prakticky do všetkých zastrčených kútov a škvír, aby z nich odstránil neporiadok. Motorizovaná rotačná kefa uvoľňuje povrchové škvrny a silné sanie odstraňuje zvyšné nečistoty.

Ručný vysávač PET HAIR ERASER LI-ION 14.4V uľahčuje upratovanie neporiadku ihneď po jeho vzniku. Vďaka výkonnej 14,4 V lítium iónovej batérii vyvíja tento príručný vysávač silné sanie a má dlhú prevádzkovú výdrž. Motorizovaná rotačná kefa je špeciálne navrhnutá na odstraňovanie odolných nečistôt a škvŕn.

  • Tento ručný vysávač je prenosný a účinný a je špeciálne navrhnutý pre rýchle upratovanie nečistôt kdekoľvek a kedykoľvek
  • Dvojstupňový filtračný systém je navrhnutý na zvýšenie životnosti filtra
  • Motorizovaná kefa a dva ďalšie špeciálne nástavce slúžia na intenzívnejšie sanie a dôkladnejšie čistenie
  • Ľahký a kompaktný
  • Batéria Li-Ion, 14,4V (doba prevádzky až 18 minút)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu