Bissell SpotClean Auto Pro Select 3730N

Prenosný čistič kobercov a čalúnenie BISSELL® SpotClean Auto Pro Select je aj s verziou Pet naším najvýkonnejším prístrojom na čistenie škvŕn a nečistôt. Využíva kombináciu vynikajúceho sania, drhnutia a špeciálne vytvorených čistiacich prostriedkov BISSELL® na odstránenie aj tých najodolnejších nečistôt.
Skladom
Kód: 1100022725
€339 –29 % €239,90
Kategória: Produkty
Kód produktu: 3730N
Typ podlahy: Koberce a rohože, Čalúnenie a interiéry vozidiel
Hlučnosť: 82 dB
Typ napájania: S káblom
3730N
% TOP akcia
€339 –29 %

Čistite koberce, rohože a iné čalúnené povrchy ako profesionál so SpotClean Auto Pro Select.

Prenosný čistič kobercov a čalúnenie BISSELL® SpotClean Auto Pro Select je náš najvýkonnejší čistič odolných fľakov a škvŕn. Využíva unikátnu trojkombináciu vynikajúceho sania, drhnutia a špeciálne vytvorených čistiacich roztokov BISSELL®. Poradí si s odolnými fľakmi, škvrnami a usadenými nečistototami. Ľahko s ním vyčistíte interiéry automobilov, koberce, koberčeky, rohože, pohovky a ďalšie druhy mäkkých povrchov. Prístroj sa pýši výkonným 750W motorom a dvoma samostatnými veľkými nádržkami na čistú a použitú vodu a tiež s dlhou 1,5 m vstavanou hadicou. Nadstavec na škvrny a čalúnenie o veľkosti 15 cm využijete pre každodenné odstraňovanie škvŕn a XL posuvný štrbinový nástavec vám umožní hĺbkové čistenie úzkych a zle dostupných miest, ktorých je napríklad v aute požehnane.

Balenie obsahuje: čistič SpotClean, XL štrbinový kefový nástavec, čistiaci prostriedok Spot & Stain Pro Oxy (236 ml), návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu