Bissell SpotClean Pet Pro Plus 37252

Prenosný čistič kobercov a čalúnenie BISSELL® SpotClean Pet Pro Plus je náš doposiaľ najvýkonnejší prístroj na čistenie škvŕn a nečistôt. Využíva kombináciu vynikajúceho sania, drhnutia a špeciálne vytvorených čistiacich prostriedkov BISSELL® na odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn a nečistôt.
Skladom
Kód: 1100022726
€339 –17 % €279,90
Kategória: Produkty
Kód produktu: 37252
Typ podlahy: Koberce a rohože, Čalúnenie a interiéry vozidiel
Hlučnosť: 82 dB
Typ napájania: S káblom
Bissell SpotClean Pet Pro Plus 37252
% TOP akcia
€339 –17 %

Odstraňujte odolné škvrny a pachy po domácich maznáčikoch ako profesionál s BISSELL® SpotClean Pet Pro Plus.

Prenosný čistič kobercov a čalúnenie BISSELL® SpotClean Pet Pro Plus je náš najúčinnejší čistič odolných škvŕn, fľakov a pachov po domácich maznáčikoch. Využíva trojkombináciu vynikajúceho sania, drhnutia a špeciálne vytvorených čistiacich roztokov BISSELL® na odstránenie odolných škvŕn a usadených nečistôt. Ľahko vyčistí koberce, rohože, čalúnené schodiská, pohovky, pelechy, interiéry automobilov a ďalšie mäkké povrchy. Pýši sa výkonným 750W motorom, dvoma oddelenými veľkými nádržkami na čistú a použitú vodu, 1,5 m dlhou vstavanou hadicou a extra dlhým 7,5 m napájacím káblom. Kefový nástavec 8cm využijete pre každodenné odstraňovanie škvŕn, nástavec Stain Trapper strieka na škvrny roztok, kefuje ich a následne odsáva. Špeciálny nadstavec HydroRinse je určený na jednoduché čistenie prístroja po upratovaní.

Balenie obsahuje: prístroj SpotClean, 8 cm kefový nadstavec, Stain Trapper nadstavec na odolné škvrny, HydroRinse nadstavec na čistenie prístroja, čistiaci prostriedok Wash & Protect Pet Stain and Odour (236 ml), užívateľský manuál Více o zdrojovém textuPro další informace o překladu je potřeba zdrojový text Odeslat zpětnou vazbu Postranní panely

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu