CrossWave Hydrosteam Pet Select 3527N

Univerzálny čistič BISSELL ® CrossWave ® HydroSteam ™ Pet Select je dokonalý upratovací spoločník najmä pre domácnosti s chlpatými miláčikmi. Vysáva, vytiera a suší v jednom kroku, a navyše má možnosť režimu pary pre skutočne efektívne čistenie odolného a pevne prichyteného neporiadku.

Skladom
Kód: 1100022662
€519,95
Kategória: Čističe tvrdých podláh
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 3527N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy, Koberce a rohože, Všetky typy podláh
Vhodné pre domácich miláčikov: ANO
Hmotnosť výrobku: 5,67 kg
AirWatts: 30 AW
Dĺžka kábla: 7,5 m
Hlučnosť: 76 dB
Odnímateľná nádrž na vodu: ANO
Odnímateľná rotačná kefa: ANO
Príkon: 1100W
Samostatne stojaci: ANO
Typ napájania: S káblom

Univerzálny čistič BISSELL ® CrossWave ® HydroSteam ™ Pet Select je dokonalý upratovací spoločník najmä pre domácnosti s chlpatými miláčikmi. Vysáva, vytiera a suší v jednom kroku, a navyše má možnosť režimu pary pre skutočne efektívne čistenie odolného a pevne prichyteného neporiadku. Univerzálny čistič BISSELL ® CrossWave ® HydroSteam ™ Pet Select je dokonalý upratovací spoločník najmä pre domácnosti s chlpatými miláčikmi. Vysáva, vytiera a suší v jednom kroku, a navyše má možnosť režimu pary pre skutočne efektívne čistenie odolného a pevne prichyteného neporiadku. Parné technológie HydroSteam™ si poradia so zaschnutými a lepkavými nečistotami až o 20 % lepšie. Tento viacúčelový čistič je ideálny na čistenie všetkých tvrdých podláh, a dokonca dokáže osviežiť vzhľad vašich kobercov. Vďaka sieťovej prevádzke nikdy nehrozí, že by nebol pripravený na použitie. Disponuje praktickým LED osvetlením, vďaka ktorému uvidíte naozaj všetok prach, nečistoty a chlpy. Technológia Tangle-Free minimalizuje namotávanie vlasov a chlpov na valec kefy, aby bola jeho údržba a životnosť čo najdlhšia. Na rozdiel od mopu a vedra vďaka technológii dvoch nádrží vždy vytierate čistou vodou, pretože čistú a špinavú vodu držia oddelene.

 

V balení sa okrem prístroja nachádza:

  • 1x prírodný čistiaci roztok na všetky typy povrchov, ktorý odstraňuje každodennú špinu a zanecháva vaše podlahy čisté a voňavé (1 L)
  • 2x Antimikrobiálna rotačná kefa FRESHSTART™
  • 2x FRESHSTART™ filter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu