SPINWAVE® + Vac Pet Pro 3898N

Akumulátorový viacúčelový vysávač na tvrdé podlahy BISSELL® SpinWave® + Vac Pet Select zaisťuje vytieranie bez prachu a cyklónové vysávanie suchých nečistôt z tvrdých podláh v jednom kroku.

Skladom
Kód: 1100028526
€419,95
Kategória: Produkty
Kód produktu: 3893N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy
Hĺbka výrobku: 25 cm
Vhodné pre domácich miláčikov: ANO
Hmotnosť výrobku: 4,48 kg
Doba nabíjania: 3 h
Hlučnosť: 75 dB
Kapacita nádrže na nečistoty: 400 ml
Kapacita nádrže na vodu: 740 ml
Odnímateľná nádrž na vodu: ANO
Typ napájania: Aku

Akumulátorový viacúčelový vysávač na tvrdé podlahy BISSELL® SpinWave® + Vac Pet Select zaisťuje vytieranie bez prachu a cyklónové vysávanie suchých nečistôt z tvrdých podláh v jednom kroku.

Vysávače SpinWave® + Vac sú špeciálne navrhnuté pre domácnosti so zvieratami. Pri výkonnom cyklónovom saní sa všetky nečistoty ako zvieracia srsť alebo omrvinky zhromažďujú v suchej nádobe, a podlaha sa tak vytiera bez prachu. Súčasťou balenia sú rotačné návleky na mop a čistiaci prostriedok so sviežou vôňou, ktoré odstránia aj prilepené nečistoty a stopy labiek zo všetkých typov podláh vrátane dreva a laminátu. Vysávače ponúkajú tri komplexné režimy čistenia: vysávanie, vytieranie alebo praktická kombinácia vysávania a vytierania pre úsporu času a dôkladné upratovanie.

Užite si až 70 minút pohodlného vytierania bez elektrického kábla. Plochý dizajn a premyslené prevedenie zaisťujú ľahké odstránenie akýchkoľvek nečistôt pod nízkym nábytkom av rohoch. Vďaka automatickému dávkovaniu vody a čistiaceho prostriedku sa vždy môžete spoľahnúť na optimálny výkon. Súčasťou balenia je aj čistiaci prostriedok Natural Multi-Surface Pet (236 ml), ktorý účinne zbavuje podlahy každodenných nečistôt a zanecháva sviežu vôňu.

Údržba po dokončení upratovania už nemôže byť jednoduchšia – stačí len vysypať suchú nádobu a hodiť návleky na mop do práčky.

 

VYTIERANIE BEZ PRACHU: Vysávač SpinWave + Vac odstraňuje suché nečistoty a vytiera v jednom kroku. Cyklónový systém nasáva zvieracie chlpy, omrvinky a iné nečistoty do suchej nádoby.

ROTAČNÉ NÁVLEKY NA MOP na účinné čistenie tvrdých podláh. Šetrne odstraňujú zachytené nečistôt a stopy od špinavých labiek.

PLOCHÝ DIZAJN, PERFEKTNÝ ÚKLAD V ROZIACH: Ľahko si poradí s chlpmi a prachom aj pod nízkym nábytkom av rohoch.

ĽAHKÉ ČISTENIE: Po každom upratovaní stačí len vysypať suchú nádobu a hodiť návleky do práčky bez toho, aby ste si ušpinili ruky.

ŽIADNY KÁBEL, VÝKONNÁ BATÉRIA: Výdrž až 70 minút v režime vytierania.

3 REŽIMY ČISTENIE PRE MAXIMÁLNU VŠESTRANNOSŤ: Vysávanie s cyklónovým saním, vytieranie s rotačnými návlekmi na mop alebo vysávanie a vytieranie v jednom kroku.

PRE VŠETKY TYPY TVRDÝCH PODLAH: Šetrné, ale účinné čistenie všetkých typov tvrdých podláh – drevo, laminát, dlažba a ďalšie.

VRÁTANE ČISTIACEHO PROSTRIEDKU BISSELL NATURAL MULTI-SURFACE PET (236 ml): Prirodzene odstraňuje nečistoty a zachytené škvrny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu