Výmena tovaru a vrátenie

Ako môžem bezplatne vrátiť tovar?
V rámci vášho práva na odstúpenie od zmluvy je možné zakúpené produkty BISSELL vrátiť do 14-tich kalendárnych dní od dodania tovaru. Výrobok je možné vrátiť iba nepoužitý v neporušenom obale s priloženým vyplneným formulárom a dokladom o kúpe. Najprv zašlite e-mail na náš zákaznícky servis: eshop@bissell.sk spolu s vyplneným formulárom, ktorý môžete stiahnuť TU.

 

Ako dlho trvá, kým mi vrátený tovar prijmete?
Pokiaľ nám chcete balíček vrátiť, vyčkajte prosím 2 až 4 pracovné dni, než k nám balíček dorazí. Potvrdenie o vrátení zašleme na váš e-mail, akonáhle vrátený tovar obdržíme.

 

Bude mi naúčtovaný poplatok za vrátenie?
Nie, za vrátený tovar vám nebudú účtované žiadne poplatky. Hradíte iba náklady za odoslanie zásielky.

 

Aká je lehota na vrátenie tovaru?
V rámci vášho práva na odstúpenie od zmluvy je možné objednávky prístrojov BISSELL, ich príslušenstva alebo čistiacich prostriedkov zrušiť do 14 dní od prevzatia tovaru. Výrobky nám musia byť vrátené v neporušenom obale najneskôr štrnásty deň odo dňa, keď ste nás informovali o zrušení objednávky.

 

Môžem vrátiť tovar, ktorý bol zakúpený so zľavou?
Áno, môžete vrátiť všetky produkty, vrátane zľavneného tovaru, za predpokladu dodržania zákonom stanovenej lehoty.

 

Ako dlho budem čakať, kým BISSELL.sk peniaze vráti?
Vaše peniaze vám budú vrátené okamžite, najneskôr však do štrnástich dní odo dňa, keď sme od vás dostali informácie o zrušení objednávky. Vrátenie peňazí však môžeme pozdržať do doby, kým nedostaneme tovar alebo kým nám neposkytnete doklad o tom, že ste k nám tovar odoslali.

 

Ako môžem tovar vymeniť?
U BISSELL.cz bohužiaľ nie je možné tovar výmeniť. Akonáhle obdržíme vrátený tovar, obdržíte od nás e-mail s potvrdením vrátenia. Bez ohľadu na to, však môžete v našom eshope vytvoriť novú objednávku!

 

Formulár na vrátenie tovaru v 14 dennej lehote na stiahnutie TU.

Späť do obchodu