Náhradné diely

NÁVOD AKO OBJEDNAŤ NÁHRADNÉ DIELY

Náhradné diely k prístrojom BISSELL môžete objednať na stránkach https://www.bissellspares.eu/. Najľahšie môžete náhradný diel dohľadať zadaním kódu prístroja vo vyhľadávacej lupe na hlavnej stránke e-shopu. Pokiaľ si nie ste istí, aký kód produktu má váš prístroj, môžete ho vyhľadať u nás na e-shope www.bissell.sk – kód je vždy uvedený v názve, napr. CROSSWAVE CORDLESS MAX 2765N. Kód je teda 2765N. Po zadaní kódu prístroja potvrďte vyhľadávanie. Následne sa vám zobrazí zoznam náhradných dielov, ktoré môžete k vášmu prístroju objednať.

E-shop je autorizovaný predajca náhradných dielov BISSELL pre celú Európu. Napriek tomu, že je v anglickom jazyku, je veľmi intuitívny a objednania sa nemusíte báť.

Ak ste vami hľadaný náhradný diel nenašli, môže sa jednať o diel, ktorý je nutné opraviť v servisnom stredisku. Ide napríklad o náhradné batérie, vysávačové motory a podobne. V tomto prípade prosím kontaktujte naše servisné stredisko, ktoré rieši záručné aj pozáručné reklamácie na telefónnom čísle +421 233 046 982.

Späť do obchodu