Bissell AIR 320 – čistička vzduchu 3002N

Čistička vzduchu BISSELL ® AIR 320 je súčasťou radu prémiových čističiek vzduchu BISSELL. Spoľahlivo sníma a zachytáva všetky alergény vo vzduchu. V tejto čističke vzduchu sa v prednej časti nachádza umývateľný pre-filter, ktorý je súčasťou trojstupňovej filtrácie. Je vhodná do miestnosti o veľkosti až 39 m2.
Skladom
Kód: 1100022638
€479,95 –83 % €79,90
Kategória: Produkty
Kód produktu: 3002N
Šírka výrobku: 44 cm
Fan Speeds: 5.0000
Hlučnosť: 51 dB
Typ napájania: S káblom
3002N 1
€479,95 –83 %

Pod jedinečným dizajnom sa skrýva výkonný prístroj, ktorý by ste od dôveryhodnej značky v oblasti domácej starostlivosti očakávali. BISSELL AIR 320 spoľahlivo sníma a zachytáva všetky alergény vo vzduchu. V tejto čističke vzduchu sa v prednej časti nachádza umývateľný pre-filter, ktorý je súčasťou trojstupňovej filtrácie. Pre-filter zachytáva vlasy, chlpy domácich maznáčikov a ďalšie nečistoty. HEPA filter sa postará o prach a peľ a filter s aktívnym uhlím o pachy, vrátane tých po domácich maznáčikoch. BISSELL AIR 320 sa ovláda dotykovým tlačidlom, ktorým je možné pohodlne nastaviť rýchlosť ventilátora. Čistí vzduch v miestnosti o veľkosti 39 m² s výmenou vzduchu 4x za hodinu.Na bežné čistenie vzduchu odporúčame výmenu vzduchu v miestnosti 2x za hodinu, v domácnosti s alergikmi 4x za hodinu.

  • Trojstupňový filtračný systém zachytáva 99,97 % častíc 0,3 mikrónu a menších (tkanina, filter s aktívnym uhlím, HEPA filter).
  • Tkaninový pre-filter, ktorý zachytáva väčšie nečistoty. HEPA filter sa postará o prach a peľ a filter s aktívnym uhlím o pachy vrátane zápachu po domácich maznáčikoch, zápachu po varení, dymu a ďalších bežných pachov.
  • Systém CirQulate v reálnom čase monitoruje kvalitu ovzdušia a automaticky reaguje na zmenu kvality vzduchu v miestnosti. Kvalita vzduchu sa zobrazuje pomocou farebných kontroliek.
  • Šikovný senzor PM2.5 meria vzduchom prenášaný prach, pach, dym a peľové častice.
  • BISSELL AIR 320 je vhodná do miestností o veľkosti až 39 m2, je teda ideálnym riešením pre spálne, obývacie izby alebo jedálne.
  • Čistička zaujme čistými líniami, hladkými okrajmi a moderným dizajnom, ktorý sa hodí do každej domácnosti.
  • Nezávisle testované podľa štandardu AHAM pre izbové čističky vzduchu s rýchlosťou čistenia vzduchu (CADR) 387 m3/h dymu, 450 m3/h peľu, 399 m3/h prachu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu