Bissell Čistiaci prípravok Hard Floor Sanitise 2L 25321

Roztok na čistenie tvrdých podláh BISSELL Hard Floor Sanitise Orange Blossom priamo vytvorený pre naše inovatívne vysávače BISSELL CrossWave, SpinWave a HydroWave.
Skladom
Kód: 1100022719
€34
Kategória: Príslušenstvo a čistiace prostriedky
Kód produktu: 25321
Vhodné pre: CrossWave Pet Pro 2225N, SpinWave 20522, SpinWave Cordless 2240N, CrossWave C3 Select 3551N, CrossWave Cordless C6 Pro 3570N, CrossWave Cordless C6 Select 3569N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy
Šírka výrobku: 17 cm
Hĺbka výrobku: 11 cm
Výška výrobku: 29,2 cm
Objem: 2 l
Vhodné pre domácich miláčikov: ANO
Hmotnosť výrobku: 2,28 kg

Roztok na čistenie tvrdých podláh BISSELL® Hard Floor Sanitise čistí, dezinfikuje* a eliminuje 99 % baktérií. Zloženie s dvojitým účinkom čistí odolný neporiadok po domácich maznáčikoch a odstraňuje alergény.** Vyčistí aj lepkavý neporiadok, špinu po domácich maznáčikoch a zanechá príjemnú a čerstvú vôňu.

Tento prostriedok je bezpečný na použitie na tvrdých podlahách, vrátane drevených, vinylových, teracových a keramických. Neobsahuje ťažké kovy, fosfáty ani farbivá, takže je bezpečný pre rodinu aj domácich miláčikov.

 

*pri použití podľa návodu **Neživé alergény: peľ, zvieracia srsť, alergén(y) roztočov. Čistiaci prostriedok s dvojitým účinkom počas používania odstraňuje alergény ako sú peľ, srsť domácich zvierat a alergény roztočov Bezpečný pre domácich miláčikov i rodinu, ak sa používa podľa pokynov, neobsahuje žiadne ťažké kovy, fosfáty ani farbivá.* S vôňou pomarančového kvetu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu