Bissell Čistiaci prípravok Natural Multi-Surface Pet 1L 3122

Čistiaci prípravok BISSELL® Natural Multi-Surface Pet je jedným z našich najlepších čistiacich prípravkov na tvrdé povrchy, navrhnutých na čistenie VŠETKÝCH nepriepustných tvrdých podláh a kobercov*.
Skladom
Kód: 1100022713
€19
Kategória: Príslušenstvo a čistiace prostriedky
Kód produktu: 3122
Vhodné pre: CrossWave Cordless Max 2765N, CrossWave Pet Pro 2225N, SpinWave 20522, SpinWave Cordless 2240N, HydroWave 2571N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy, Koberce a rohože, Všetky typy podláh
Šírka výrobku: 12 cm
Hĺbka výrobku: 7 cm
Výška výrobku: 24,1 cm
Objem: 1 l
Bio (Natural): ANO
Vhodné pre domácich miláčikov: ANO
Hmotnosť výrobku: 1,04 kg

Čistiaci prípravok BISSELL® Natural Multi-Surface Pet je jedným z našich najlepších čistiacich prípravkov na tvrdé povrchy, navrhnutých na čistenie VŠETKÝCH nepriepustných tvrdých podláh a kobercov*. Odstraňuje každodenné nečistoty a zanecháva podlahy čisté a svieže. Navyše jeho zloženie, ktoré je ekologicky šetrné, neobsahuje ťažké kovy, fosfáty ani farbivá – nezanecháva za sebou žiadne matné alebo škodlivé zvyšky, a to všetko pri dôkladnej práci, aby sa obnovil prirodzený lesk vašej podlahy.

Čistiaci prípravok BISSELL® Natural Multi-Surface Pet upratuje nielen po domácich zvieratách, ale pomáha ich aj zachraňovať. BISSELL® hrdo podporuje nadáciu BISSELL Pet Foundation a jej globálnou misiou je pomáhať zachraňovať zvieratá bez domova. Keď si kúpite produkt BISSELL, pomôžete aj zachraňovať domáce zvieratá. Sme hrdí na to, že vyrábame produkty, ktoré pomáhajú odstraňovať neporiadok, pach a eliminuje množstvo zvierat bez domova.

*Koberce iba pre prístroje CrossWave® Čistiaci prípravok na podlahy BISSELL® Natural Multi-Surface Pet pre prístroje BISSELL® CrossWave®, SpinWave® a HydroWave™. Skvelý pre neporiadok spojený s chovom domácich zvierat: pomáha preniknúť do nečistôt na tvrdých podlahách a odstraňuje obťažujúci zápach domácich zvierat Vysoký čistiaci prírodný účinok s rastlinnými zložkami, pri použití podľa pokynov bezpečný pre domáce zvieratá aj rodinu Biologicky odbúrateľný prípravok a 100% recyklovateľná plastová fľaša Svieža citrusová vôňa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu