Bissell CrossWave C3 Select 3551N

BISSELL® CrossWave® C3 Select vysáva, vytiera a suší podlahy v jednom kroku. Je skvelý na pravidelné upratovanie rôznych povrchov vo vašej domácnosti, poradí si s drobnými aj veľkými nečistotami na tvrdých podlahách a kobercoch. Pomocou jednoduchého ovládania umožňuje prepínať medzi jednotlivými povrchmi a púšťať toľko vody, koľko práve potrebujete.
Skladom
Kód: 1100022654
€394
Kategória: Produkty
Kód produktu: 3551N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy, Koberce a rohože, Všetky typy podláh
Hlučnosť: 80 dB
Typ napájania: S káblom
Umývateľné filtre: ANO

BISSELL® CrossWave® C3 Select vysáva, vytiera a suší podlahy v jedinom kroku. Zaisťuje výkonné vysávanie mokrých aj suchých nečistôt a je ideálny na pravidelné čistenie tvrdých podláh a kobercov. Elektronické tlačidlá umožňujú okamžité prepnutie medzi povrchmi a regulovanie množstva vody na čistenie. Na rozdiel od použitia klasického mopu a vedra udržuje naša technológia dvoch nádrží čistú a špinavú vodu oddelene, preto s prístrojom CrossWave® C3 Select čistíte podlahy vždy čerstvým roztokom. Vďaka FRESHSTART™ systému prevencie zápachu antimikrobiálny kefový valec a filter nepretržite pracujú tak, aby zabraňovali vzniku zápachu a udržovali sviežosť. Dodávaný roztok na čistenie podláh Natural Multi-Surface (1 l) odstraňuje pachy a zanecháva váš domov príjemne svieži. Po upratovaní všetkých podláh samočistiaci cyklus vyčistí nielen kefový valec, ale aj vnútro prístroja.

Balenie obsahuje:

  • Prístroj Crosswave
  • FreshStart Antimikrobiálny filter
  • Čistiaci prostriedok Natural Multi-Surface 1l
  • Rotačná kefa FRESHSTART™ systém prevencie zápachu
  • Samočistiaca stanica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu