Bissell CrossWave C6 Cordless Select 3569N

Viacúčelový vysávač BISSELL ® CrossWave ® C6 Cordless Select je ideálny pre pravidelné, rutinné upratovanie a tiež pre nehody, ktoré sa v domácnostiach aktívnych rodín jednoducho stávajú. 25 minút chodu umožňuje zároveň vysávať, vytierať aj sušiť rôzne typy povrchov.
Skladom
Kód: 1100022660
€514
Kategória: Produkty
Kód produktu: 3569N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy, Koberce a rohože, Všetky typy podláh
Hlučnosť: 80 dB
Typ batérie: Lithium-Ion
Typ napájania: Aku
Umývateľné filtre: ANO

Osloboďte sa od obmedzení v podobe šnúr a káblov s akumulátorovým čističom BISSELL® CrossWave® C6 Cordless Select. Je ideálny pre pravidelné, rutinné upratovanie ale aj pre nehody, ktoré sa v aktívnych rodinnách jednoducho stávajú. Viac ako 25 minút* nepretržitej prevádzky vám umožní súčasne vysávať, vytierať a vysúšať viac miestností a typov podláh.

Na rozdiel od použitia mopu a vedra udržuje naša technológia dvoch nádrží čistú a špinavú vodu oddelene. S akumulátorovým vysávačom CrossWave® Cordless C6 Select preto čistíte podlahy vždy s čerstvým roztokom. Vďaka FRESHSTART™ systému prevencie zápachu antimikrobiálny kefový valec a filter nepretržite pracujú tak, aby zabránili vzniku zápachu a udržali vo vašej domácnosti sviežosť. Dodávaný roztok na čistenie podláh Natural Multi-Surface (1 l) odstraňuje pachy a zanecháva váš domov svieži. Po skončení upratovania podláh samočistiaci cyklus vyčistí nielen kefový valec, ale aj vnútro prístroja, takže vás po čistení podláh nečaká ďalšie nepríjemné čistenie prístroja.

*Závisí od zvoleného režimu upratovania

Balenie obsahuje:

  • Prístroj Crosswave
  • 2× FreshStart Antimikrobiálny filter
  • FreshStart roztok pre samočistiaci cyklus 236ml
  • Čistiaci prostriedok Natural Multi-Surface 1l
  • FreshStart Antimikrobiálna kefa
  • Samočistiaca stanica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu