Bissell CrossWave Cordless Max 2765N

Viacúčelový vysávač BISSELL CrossWave Cordless Max vysáva, vytiera a suší zároveň. Vďaka 36V lítium-iónovej batérii a približne 30 minútam bezdrôtového upratovania môžete upratať svoj priestranný byt alebo dom bez toho, aby ste boli odkázaní na pripojenie do zásuvky alebo sa zamotávali do kábla.
Skladom
Kód: 1100022656
€619
Kategória: Produkty
Kód produktu: 2765N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy, Koberce a rohože, Všetky typy podláh
Doba nabíjania: 4 h
Hlučnosť: 75 dB
Typ batérie: Lithium-Ion
Typ napájania: Aku
Umývateľné filtre: ANO

Domáce práce by mali byť čo najľahšie a čo najrýchlejšie. Preto vám s potešením predstavujeme náš viacúčelový vysávač BISSELL CrossWave Cordless Max, prístroj, ktorý vysáva, vytiera a suší zároveň. Vďaka 36V lítium-iónovej batérii a približne 30 minútam bezdrôtového upratovania môžete upratať svoj priestranný byt alebo dom bez toho, aby ste boli odkázaní na pripojenie do zásuvky alebo sa zamotávali do kábla.

Tento prístroj vám umožní ľahké prepínanie medzi čistením nepriepustných tvrdých podláh a čistením kobercov, rohoží alebo predložiek a odstraňovať nečistoty na mokro aj na sucho!

CrossWave Cordless Max je lepší v čistení v rohoch, než ktorýkoľvek iný CrossWave a hravo si poradí s neporiadkom v podobe zvieracích chlpov a prachu pozdĺž podlahových líšt av kútoch. Nemusíte sa báť, vždy vytierate iba čistou vodou! Vďaka technológii dvoch nádrží, ktorú CrossWave využíva, dôsledne oddeľuje nádoby s čistou a špinavou vodu. Až skončíte, samočistiaca stanica sa postará o zvyšok nečistôt na kefe av tryskách (v krytí) vášho vysávača.

Na dosiahnutie lepších výsledkov pri čistení a na prevoňanie domovov sme pridali do balenia s CrossWave Cordless Max 1l čistiaceho prostriedku BISSELL na rôzne povrchy.

  • 3 v 1; vysáva, vytiera a zároveň suší
  • Pohodlne bez kábla; je vybavený silnou 36V lítium iónovou batériou
  • O 60% lepšie čistenie v rohoch a okolo líšt v porovnaní s CrossWave 1.0
  • Vybavený samočistiacou stanicou, ktorá pomáha s údržbou prístroja
  • Väčšia rotačná kefa Ideálne aj na upratovanie väčších plôch až 100 m2 (je vhodný do veľkých domácností)
  • Vhodný na všetky typy povrchov; koberce aj tvrdé podlahy
  • Technológia dvoch nádrží; pri upratovaní vytierate iba čistú vodu
  • Bezdrôtové vysávanie až 30 minút

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu