Bissell CrossWave HF3 Cordless Pro 3641N

Bezkáblový BISSELL® CrossWave® HF3 Pro vysáva a vytiera tvrdé podlahy jedným ťahom. Užite si tiché, bezdrôtové čistenie a úsporu času. Modely HF3 ponúkajú doposiaľ najtichší chod (70 dBa) a nízku hmotnosť pre pohodlné a jednoduché upratovanie. Oproti modelu 3639N balenia obsahuje 2x rotačnú kefu na tvrdé podlahy.
Skladom
Kód: 1100022657
€419 –42 % €239,90
Kategória: Produkty
Kód produktu: 3641N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy
Battery Voltage: 22,2 volt
Doba nabíjania: 4 h
Hlučnosť: 70 dB
Typ batérie: Li-Ion
Typ napájania: Aku
Umývateľné filtre: ANO
3641N 1
€419 –42 %

Akumulátorový vysávač BISSELL® CrossWave® HF3 Cordless Select vysáva a vytiera tvrdé podlahy jedným ťahom. Užite si tiché, bezdrôtové upratovanie, ktoré šetrí čas.

Tento ľahký a ľahko prenosný prístroj ponúka pohodlie, pretože kombinuje vysávanie a vytieranie v jednom kroku. Vďaka automatickému prívodu tekutiny, pohodlnému samočinnému riadeniu a jednoduchým automatickým režimom upratovania je radosť čistič CrossWave® HF3 Cordless Select používať. Upratujte v základnom režime pre rýchle ľahké upratovanie alebo prepnite na režim High-Mode určený pre väčší neporiadok. Na rozdiel od tradičného mopu a vedra udržuje naša technológia dvoch nádrží čistú a špinavú vodu oddelene. Preto s akumulátorovým mopom CrossWave®HF3 Select budete svoje tvrdé podlahy čistiť vždy čistou vodou. Priložený roztok na čistenie podláh Natural Multi-Surface (236 ml) odstraňuje pachy a zanecháva váš domov svieži. Keď s upratovaním skončíte, CrossWave® HF3 sa stlačením tlačidla sám vyčistí. Tým sa vyčistí nielen kefový valec, ale aj vnútro prístroja.

Balenie obsahuje:

  • prístroj CrossWave
  • 2x rotačná kefa
  • 2x antimikrobiálny filter
  • čistiaci roztok na podlahy (236 ml)
  • samočistiaca stanica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu