Bissell CrossWave HF3 Cordless Select 3639N

Zbavte sa obmedzujúcich káblov a vyberte si tichý akumulátorový viacúčelový vysávač BISSELL® CrossWave® HF3 Cordless. S doposiaľ najtichším chodom (70 dBa) a nízkou hmotnosťou pre pohodlné a jednoduché upratovanie
Skladom
Kód: 1100022661
€409
Kategória: Produkty
Kód produktu: 3639N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy
Šírka výrobku: 28 cm
Battery Voltage: 22,2 volt
Doba nabíjania: 4 h
Hlučnosť: 70 dB
Typ napájania: Aku
Umývateľné filtre: ANO

Akumulátorový vysávač BISSELL® CrossWave® HF3 Cordless Select vysáva a vytiera tvrdé podlahy jedným ťahom. Užite si tiché, bezdrôtové upratovanie, ktoré šetrí čas.

Tento ľahký a ľahko prenosný prístroj ponúka pohodlie, pretože kombinuje vysávanie a vytieranie v jednom kroku. Vďaka automatickému prívodu tekutiny, pohodlnému samočinnému riadeniu a jednoduchým automatickým režimom upratovania je radosť čistič CrossWave® HF3 Cordless Select používať. Upratujte v základnom režime pre rýchle ľahké upratovanie alebo prepnite na režim High-Mode určený pre väčší neporiadok. Na rozdiel od tradičného mopu a vedra udržuje naša technológia dvoch nádrží čistú a špinavú vodu oddelene. Preto s akumulátorovým mopom CrossWave®HF3 Select budete svoje tvrdé podlahy čistiť vždy čerstvou a čistou vodou. Priložený roztok na čistenie podláh Natural Multi-Surface (236 ml) odstraňuje pachy a zanecháva váš domov svieži. Keď s upratovaním skončíte, CrossWave® HF3 sa stlačením tlačidla sám vyčistí. Tým sa vyčistí nielen kefový valec, ale aj vnútro prístroja.

Balenie obsahuje:

  • prístroj CrossWave
  • 1x rotačná kefa
  • 2x antimikrobiálny filter
  • čistiaci roztok na podlahy (236 ml)
  • samočistiaca stanica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu