Revolution HydroSteam 3670N + 20% zľava s kódom HYDROSTEAM

BISSELL® Revolution™ HydroSteam™ je čistič kobercov a čalúnenie vo vašom domove. Odstraňuje hlboko usadenú špinu, zaschnuté aj čerstvé škvrny a fľaky.

Skladom
Kód: 1100028531
Značka: Bissell
€559,95
Revolution HydroSteam 3670N  + 20%  zľava s kódom HYDROSTEAM
20% zľava s kódom: HYDROSTEAM

BISSELL® Revolution™ HydroSteam™ je čistič kobercov a čalúnenie vo vašom domove. Odstraňuje hlboko usadenú špinu, zaschnuté aj čerstvé škvrny a fľaky. Tento výkonný 1300 W tepovač disponuje 3 režimami čistenia. Prvým je režim pary (Steam Pretreat Mode), vďaka ktorému uvoľníte nečistoty alebo oživíte vzhľad už čistých kobercov. Druhý – hlavný režim SteamWash™ Max Clean Mode – kombinuje paru a dôkladné čistenie za pomoci silného kefovania. Posledným je funkcia Quick Dry, čiže rýchle sušenie, aby bola vaša podlaha po upratovaní rýchlo suchá. Pokiaľ sa rozhodnete upratovať horšie dostupné alebo vyvýšené miesta ako sú schody, alebo pelechy – jednoducho prístroj tomu prispôsobíte pripojením 2,4 m dlhej hadice a na nej ručného kefového nástavca.

 

Vbalenie okrem spomínaného príslušenstva nájdete aj nástroj na pohodlné čistenie vnútra prístroja a 3 koncentrované čistiace prípravky s objemom 3x236 ml.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu