Bissell MultiReach Active 21V 2907N

Predstavujeme bezdrôtový tyčový vysávač a odnímateľný ručný vysávač 2-v-1 BISSELL® MultiReach™ Active 21V pre efektívne a všestranné upratovanie vašej domácnosti
Skladom
Kód: 1100022696
€179,95
Kategória: Produkty
Kód produktu: 2907N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy, Koberce a rohože, Čalúnenie a interiéry vozidiel, Všetky typy podláh
Šírka výrobku: 27 cm
Battery Voltage: 21 volt
Doba nabíjania: 5 h
Hlučnosť: 81 dB
Indikátor stavu batérie: ANO
Kapacita nádrže na nečistoty: 500 ml
Otočná hubica: ANO
Typ batérie: Lithium-Ion
Typ napájania: Aku
Variabilná regulácia výkonu: ANO

Predstavujeme bezdrôtový tyčový vysávač a odnímateľný ručný vysávač 2-v-1 BISSELL® MultiReach™ Active 21V pre efektívne a všestranné upratovanie vašej domácnosti. Pre pohodlné upratovanie je tento vysávač vybavený našou rotačnou kefou Tangle-Free, ktorá je navrhnutá tak, aby sa naň nenamotávali vlasy ani chlpy.

MultiReach™ Active 21V je možné taktiež použiť aj ako ručný vysávač na vysávanie čalúnenia, schodov a ďalších mäkkých povrchov v domácnosti. Používajte jeho teleskopickú tyč v kombinácii s ďalším nástavcom a dosiahnete na vysoké a ťažko dostupné miesta. Umývateľný viacstupňový filter pomáha, cez jeho niekoľko úrovní, zachytiť aj veľmi malé čiastočky prachu.

Keď budete s upratovaním hotoví, údržba vysávača je jednoduchá vďaka nádobe na nečistoty Easy Empty™ a technológii CleanSlide, ktorá oddelí hrubé nečistoty a prach a vyprázdnenie nádoby vďaka tomu nezanechá neporiadok. Súčasťou balenia bezdrôtového vysávača MultiReach™ Active 21V sú aj prachovú kefu a štrbinový nástavec, ktoré pohodlne uskladníte v nástennom držiaku.

  • Motorizovaná rotačná kefa Tangle-Free, ktorá zabraňuje namotávaniu vlasov
  • 2‐v‐1, ľahko ovládateľný tyčový vysávač a ručný odnímateľný vysávač, ktorý má neobmedzený akčný rádius
  • Zberná nádoba Easy Empty™ spolu s technológiou CleanSlide – vyprázdňovanie prachu a nečistôt nezanecháva neporiadok
  • Na spodnej časti je LED osvetlenie pre lepšiu viditeľnosť
  • Až 30 minút efektívneho bezdrôtového upratovania

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu