Bissell MultiReach Active 21V Pet 2907D

BISSELL MultiReach™ Active Pet 21V vám bude všestranným pomocníkom tak, že s ním môžete upratovať neporiadky po domácich maznáčikoch bez najmenších problémov.
Skladom
Kód: 1100022695
€199,95
Kategória: Produkty
Kód produktu: 2907D
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy, Koberce a rohože, Všetky typy podláh
Šírka výrobku: 27 cm
Battery Voltage: 21 volt
Doba nabíjania: 5 h
Hlučnosť: 81 dB
Indikátor stavu batérie: ANO
Kapacita nádrže na nečistoty: 500 ml
Otočná hubica: ANO
Typ batérie: Lithium-Ion
Typ napájania: Aku
Variabilná regulácia výkonu: ANO

Ručný a tyčový bezkáblový vysávač 2-v-1 BISSELL MultiReach™ Active Pet 21V vám bude všestranným pomocníkom tak, že s ním môžete upratovať neporiadky po domácich maznáčikoch bez najmenších problémov. Je vybavený rotačnou kefou Tangle-Free, do ktorej sa nezamotávajú vlasy a zvieracie chlpy.

MultiReach Active Pet 21V ľahko zmeníte na ručný vysávač a spolu so špeciálnym 3-v-1 PET nástavcom na čalúnenie, ktorý účinne odstraňuje zvieracie chlpy, môžete vysávať pohovky, interiéry vozidiel a ďalšie mäkké povrchy, skrátka všade tam, kde majú domáci miláčikovia prístup. Použite miesto hubice prachový nástavec a dosiahnite aj na vysoké a ťažko dostupné miesta. Umývateľný viacstupňový filter navyše zachytí aj veľmi malé čiastočky prachu a je preto vhodný do domácností s deťmi a alergikmi. Pomocou Pet Odor filtra, ktorý uvoľňuje vôňu a eliminuje zvieracie pachy, zanechá vašu domácnosť krásne voňavú.

Keď budete s upratovaním hotoví, údržba vysávača je jednoduchá vďaka nádobe na nečistoty Easy Empty a technológii CleanSlide, vďaka ktorej je oddelený prach a hrubé nečistoty, aby čistenie nádoby bolo efektívne a čo najjednoduchšie.

V balení dostanete špeciálny 3-v-1 PET nadstavec na čalúnenie, prachový nadstavec a štrbinový nadstavec, vhodný na upratovanie menej prístupných miest. Všetky nástavce sa dajú uskladniť v pribalenom nástennom držiaku.

  • Motorizovaná rotačná kefa Tangle-Free zabraňuje namotávaniu vlasov
  • Ľahko ovládateľný vysávač 2‐v‐1 – rýchlo sa premení na ručný vysávač, ktorý má neobmedzený akčný rádius
  • Nádoba na nečistoty Easy Empty™ s technológiou CleanSlide – vyprázdňovanie prachu a nečistôt nezanecháva neporiadok
  • Počas vysávania vydáva sviežu vôňu a eliminuje zvierací zápach
  • So špeciálnym 3-v-1 nástavcom na čalúnenie pre účinné odstraňovanie zvieracích chlpov z nábytku a ďalších povrchov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu