Bissell PowerFresh Slim Steam 2234N

Parný mop a ručný parný čistič BISSELL® PowerFresh Slim Steam doslova a do písmena prevyšuje všetky tradičné parné čističe. Štíhle a ľahké prevedenie a výkyvná hlava vám umožní využívať silu parného čistenia kedykoľvek a kdekoľvek ju potrebujete.
Skladom
Kód: 1100022703
€209,95
Kategória: Produkty
Kód produktu: 2234N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Drevené a laminátové podlahy, Všetky typy podláh
Typ napájania: Aku

Parný mop a ručný parný čistič BISSELL® PowerFresh Slim Steam doslova a do písmena prevyšuje všetky tradičné parné čističe. Štíhle a ľahké prevedenie a natáčanie hlavy umožňujú využívať silu parného čistenia kedykoľvek a kdekoľvek ju potrebujete. Kĺzte po podlahe, prejdite kuchynskú linku a skrinky a zájdite aj do všetkých tých nešikovných, ťažko prístupných miest, kde sa s obľubou skrývajú nečistoty a prach.

BISSELL PowerFresh Slim Steam ľahko zmeníte z parného mopu na prenosný ručný parný čistič plôch. Možno ho použiť na takmer všetky tvrdé podlahy, ako napríklad tvrdé drevo, keramiku, linoleum, žulu a mramor. Spínač prídavnej pary vám umožní uvoľniť potrebné množstvo pary na upratovanie podláh. Čistite parou rôzne povrchy pomocou nástavcov, ktoré môžu byť používané ako s predlžovacou tyčou, tak s ručným parným čističom.

Celú sadu nástavcov môžete pripevniť k čističu a mať ju počas upratovania vždy pri sebe. Po dokončení upratovania uložte parný mop pohodlne do montážneho závesu.

  • Parný mop 3 v 1 umožňuje upratovať podlahy aj povrchy nad podlahou vďaka premene z parného mopu na prenosný ručný parný čistič s predĺženým dosahom
  • Sada nástavcov pripevnená k čističu poskytuje ľahký prístup v priebehu upratovania
  • Nízky profil a natáčanie umožňujú ľahko manévrovať a preniknúť aj do tesných priestorov a okolo nábytku
  • Po dokončení upratovania použite úložný záves na stenu
  • Ručný parný čistič umožňuje čistiť rôzne priestory v dome alebo byte ako kuchynské drezy a umývadlá v kúpeľniach, kuchynské linky, sporáky, mikrovlnné rúry, čalúnenie, hračky pre deti i domácich miláčikov a ďalšie 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu